Ürün Kategorilerimiz
Your Cart

Kuruyemişler

TOZ ANTEP FISTIK Toz fıstık, ayıklanmış taze fıstıkların öğütülerek toz haline getirilmesiyle oluşturulur. Pasta, kek, kurabiye, dondurma, waffle, tatlı yapımı ve süslemesinde kullanılır. KAREN Gıda güvencesiyle özenle paketlenmiştir. Serin ve kuru ortamda güneş görmeyecek şekilde saklanmal..
162,00 TL
BADEM FİLE Organik olan file badem, normal bademin kabuklarının soyulup ince ince dilimlenmiş halidir..
82,00 TL
Pastalar, şekerlemeler, şeker hamurları, sütlü tatlılar, kurabiyeler, kekler, dondurmalar ve çikolataları süsleme amacıyla kullanılır.Uygulamanın üzerine serpilir ve ürününüz çok daha cazip ve çekici hale gelir...
20,00 TL
Ürün yeni mahsül ve taze olup 1. kalitedir..
27,00 TL
FİLE ANTEP FISTIK File fıstık, ayıklanmış taze fıstıkların inceltilerek dilimlenmesiyle oluşturulur. Pasta, dondurma, helva, waffle ve tatlı yapımında kullanılır. KAREN Gıda güvencesiyle özenle paketlenmiştir. Serin ve kuru ortamda güneş görmeyecek şekilde saklanmalıdır       ..
165,00 TL
Pirinç fındık, ayıklanmış taze fındıkların küçük parçalar haline getirilmesiyle oluşturulur. Pasta, kek, kurabiye, waffle, tatlı yapımı ve süslemesinde kullanılır. KAREN  Gıda güvencesiyle özenle paketlenmiştir. Serin ve kuru ortamda güneş görmeyecek şekilde saklanmalıdır..
52,00 TL
PİRİNÇ ANTEP FISTIK Pirinç fıstık, ayıklanmış taze fıstıkların küçük parçalar haline getirilmesiyle oluşturulur. Pasta, kurabiye, waffle, tatlı yapımı ve süslemesinde kullanılır. KAREN Gıda güvencesiyle özenle paketlenmiştir. Serin ve kuru ortamda güneş görmeyecek şekilde saklanmalıdır..
162,00 TL
Bonibon 1 kg..
22,00 TL
1 den 9 e 9 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/